آخرین قیمت سیم کارت

 قیمت سیم‌کارت‌های قدیمی همراه اول با کدهای یک، دو و سه در بازار خرید و فروش تلفن همراه روند صعودی به خود گرفته و در حال افزایش است و این روند به گفته رییس انجمن فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی در چند هفته اخیر شدت بیشتری یافته است.

 به گزارش ایتنا به نقل از خبرگزاری ایسنا، قیمت فروش سیم‌کارت کارکرده با کد یک ۷۵۰ هزار تومان است و سیم‌کارت صفر با کد دو به مبلغ ۸۵۰ هزار تومان و کارکرده آن ۴۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

سیم‌کارت صفر با کد سه به مبلغ ۶۸۰ هزار تومان و کارکردهٔ آن ۳۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و سیم‌کارت صفر با کد چهار به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان و کارکردهٔ آن ۳۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هم‌چنین سیم‌کارت صفر با کد پنج به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان و کارکردهٔ آن ۳۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. سیم‌کارت‌های صفر با کد شش هم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و کارکردهٔ آن ۲۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

قیمت سیم‌کارت صفر با کد هفت و هشت به مبلغ ۲۵۰ هزار تومان و کارکردهٔ آن ۱۶۰ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های ۰۹۱۹ به مبلغ ۱۰ هزار تومان است.

به گزارش ایسنا همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سیم‌کارت دایمی با قیمت‌های ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی با پیش شماره ۰۹۱۰ (بدون تضمین) و ۲۵۴ هزار و ۸۰۰ تومانی با پیش شماره ۰۹۱۲ (تضمین‌دار) اقدام می‌کند.

قیمت سیم‌کارت‌های ایرانسل

اما سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل پنج هزار تومان به فروش می‌رسند که دو هزار تومان شارژ اولیه دارند و همراه با آن سیم‌کارت هدیه با پست ارسال می‌شود و برروی آن ۲۰۰ تومان شارژ دارد؛ به علاوه ۱۰۰ کیلوبایت GPRS رایگان و ۲۰ پیام الکترونیکی پستچی رایگان هم دارند.

قیمت سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل هم ۱۲۰ هزار تومان به علاوه چهار درصد مالیات ارزش بر افزوده است. علاوه بر آن ایرانسل دو مدل سیم کارت پیام‌رسان دائمی و اعتباری دارد که سیم‌کارت پیام‌رسان دائمی ۵۰ هزار تومان است که ۲۰ هزار تومان قیمت سیم‌کارت و ۳۰ هزار تومان سپرده است و اعتباری آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اولیه است که این سیم‌کارت‌ها قابلیت ارسال SMS، MMS و GPRS را دارند و هزینهٔ SMS آن ارزان‌تر از تعرفهٔ سیم‌کارت‌های معمولی است.

سیم‌کارت‌های میکروسیم ایرانسل که سیم‌کارت‌هایی برای گوشی‌های آی‌پد و آیفون هستند که اعتباری آن ۱۰ هزار تومان با سه هزار تومان شارژ اولیه است و دائمی آن ۱۲۰ هزار تومان به فروش می‌روند و سیم‌کارت پیام‌رسان اعتباری میکروسیم هشت هزار تومان است که دوهزار تومان شارژ دارد و سیم‌کارت‌های پیام‌رسان دائمی میکروسیم هم ۵۰ هزار تومان قیمت دارند.

برگرفته از ایتنا

/ 0 نظر / 11 بازدید